browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Trzecie urodziny Funi

Opublikowane przez 9 lipca 2015

tort3Kolejny roczek za nami!

Co się wydarzyło od ostatnich urodzin? Zapraszam do lektury.

 

 

 

Sporo się działo w ciągu tego roku. Funia odwiedziła kilka nowych, ciekawych i odległych miejsc – byliśmy między innymi w Górach Świętokrzyskich i w Górach Stołowych, gdzie miała okazję sprawdzić swoją kondycję. Jeździła też na krótsze wycieczki, w miejsca znane i lubiane, jak na przykład Wieliszew czy Rynia. Przeżyła remont i związaną z tym kilkutygodniową zmianę miejsca zamieszkania (za przygarnięcie nas w tym trudnym czasie jesteśmy bardzo wdzięczni), z początku trudno jej było odnaleźć się w nowej przestrzeni, bo zniknęło jej „legowisko” (czyli stara kanapa), ale ważne, że pańciowie są zawsze na swoim miejscu, czyli blisko niej.

Jednak największą zmianę przyniósł koniec czerwca, kiedy pańcia na kilka dni zniknęła z pola widzenia, po czym wróciła z małym hałaśliwym zawiniątkiem i okazało się, że to zawiniątko to nowa osoba do kochania – pańciątko. Początkowo Funia podeszła do niego nieśmiało, potem jednak zaczęła wykazywać coraz większe zainteresowanie. Na razie nie może po swojemu okazywać mu czułości (na lizanie, wtulanie się i miłe zaczepki przyjdzie jeszcze pora), ale już widać, że się zakumplują.

Ponieważ opieka nad maleństwem i poznawanie się nawzajem całkowicie wypełniają nasz czas, pewnie nieprędko wybierzemy się na kolejną wycieczkę. Trzeba też będzie poczekać na uzupełnienie wpisów z ostatnich wycieczek. Od teraz jesteśmy rodziną 2 + 1 + pies.

Rok w obiektywie

Możliwość komentowania jest wyłączona.