browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O Funi

Bohaterką tego bloga jest Funia, czarny kundelek z brązowymi łapkami, psina, która pojawiła się w naszym życiu pod koniec czerwca 2013 roku. Miała wtedy około roczku, postanowiliśmy świętować jej urodziny 9 lipca – tego dnia pokonała długą drogę, by zamieszkać z nami, w swoim nowym domku.

Funia to mała przylepa, najlepiej czuje się blisko pańciów, uwielbia, kiedy się ją masuje po brzuszku. Na spacerach wącha kwiatki, gania za piłeczką, uprawia zapasy z psimi kumplami, ale gdy trzeba, dzielnie nas broni, powarkując na największych wrogów: czyhające za rogiem worki na śmieci, wirujące w powietrzu torebki foliowe czy źle zaparkowane samochody.

Na tym blogu zamierzamy prezentować zdjęcia z wycieczek z Funią, będzie to więc swego rodzaju lista miejsc, które można (i warto) odwiedzić z psem. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do podróżowania! 🙂

D. i W.

 

A oto zdjęcia naszej małej iskierki: